CANTE PER FEMIIJE - BATMAN

: në stok

€12,99 €18,99

Ju kurseni: €6,00 ( 31% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
"🦸🏻 Me këtë çantë femija juaj do të ndihet si një superhero!
💦 Materiali: Pelhurë e re dhe stof i papërshkueshem nga uji.
↔️ Zinxhir me dy drejtime, hapje dhe mbyllje prodhim i pershtatshem.
3️⃣ Me 3 xhepa."

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€