CANTE MALI MONTANA

: në stok

€19,99 €29,99

Ju kurseni: €10,00 ( 33% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
"Kapacitet të madh 45L Bërë nga pëlhura cilësore oksford, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj ujit, duke siguruar mbrojtje të mjaftueshme për gjerat tuaja.
Me përmasat e saj të mëdha dhe xhepat e shumtë, kjo çantë është ideale për ruajtjen e rrobave tuaja, çantën e ndihmës së shpejtë, shishet e ujit, ushqimin për 2 ditë dhe mjetet e tjera të mbijetesës.
E ndertuar me fije te ngjitura, zinxhir super te fort, rrjete me ajer te mbushur mbrapsht, konsideratë për çdo detaj.
i dizenjuar me 5 ndarje për ruajtjen e sendeve të ndryshme: dy xhepa të përparmë për sende të vogla, dy ndarje të mëdha për pajisje të mëdha dhe të rëndësishme, një xhep të fshehur mbrapa për sende të përdorura shpesh si dhe dy xhep para dhe anash.
Rrip i rregullueshëm i shpatullave me mbushje të butë, i rehatshëm për tu mbajtur mbi supe; Rripat e fiksimit me kopsa me çlirim të shpejtë në çantë sigurojnë mbrojtje të dyfishtë për gjërat tuaja."

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€