BUDDY TOYS BGP 2013 Loder Sallon I bukurise ne nje qante

: në stok

€11,99 €25,00

Ju kurseni: €13,01 ( 52% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Valixhe me lodra salloni bukurie. Ne valixhe do të gjeni 14 pajisje, ideale për një dhomë të vogël për fëmijë ose për udhëtime. Bërë nga plastika me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme.
Madhësia e valixhes është: 10 × 21 × 27 cm si dhe është ideale për fëmijë nga 3 vjeç.

 

Specifikat :

Bërë nga cilësi e lartë dhe plastikë të qëndrueshme.
Madhësia e valixhes : 10 × 21 × 27 cm.
Për fëmijë nga 3 vjeç.
14 copë aksesorë.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€