BUDDY TOYS BGP 2012 Loder me mjete pune ne nje qante

: në stok

€12,98 €25,00

Ju kurseni: €12,02 ( 48% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

31 pjesë që mund të ruhen në qantë. 
Përmasat janë 10 x 21 x 27 cm dhe posedon një dorezë praktike mbajtëse. Bërë nga plastika me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme është e përshtatshme për fëmijët nga 3 vjeç.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€