Blender Smoothie Sencor SBL 2214RD, e kuqe

: në stok

€27,50 €50,00

Ju kurseni: €22,50 ( 45% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Lloji i Produktit: Blenders Prodhuesi: Sencor Garancioni (Muaj): 24 Ideale për përgatitjen e pijeve të freskëta, milkshakes, koktejeve, supave, salsave, ushqimeve të ndryshme për fëmije nga frutat. Shishe për përzierje mund të hiqet dhe të përdoret si shishe udhëtimi E lehtë për t'u pastruar pasqi qe paisjet shtesë mund të pastrohen edhe në pjatalarëse Në paketim janë të përfshira 2 ishe: 1 x 0.6 l i.e. 1 x 0.3 l të cilat shërbejnë edhe për përzierje të ushqimit. Shisha is made of resistant Tritan Free BPA 4 materials and is made of stainless steel with titanium Parandalon humbjen and vitamins and energy: 500 W, voltage: 220-240 V, 50/60 Hz Lartësia 25.5 cm Gjerësia 15.5 cm Thellësia 23.6 cm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€