Blender Sencor SNB 4303BK, 1000W e zezë

: në stok

€59,95 €95,00

Ju kurseni: €35,05 ( 36% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Blenderi Sencor SNB bluan fruta të tëra, arra, perime, fara dhe superushqime të tjera duke i ruajtur te gjitha vlerat ushqyese për energjinë e përsosur për trupin tuaj. Koktejet ushqyese mund të ndihmojnë në përmirësimin e gjumit, tretjen dhe shërimin pas performancës sportive dhe në furnizimin me energji të trupit tuaj gjatë gjithë ditës. Ideale për përgatitjen e supave, ushqimit për fëmijë, salcave, koktejeve etj.
Pjesët e lëvizshme mund të lahen në enëlarëse.
Blenderi përmban:

 • Gotë për mbajtjen e koktejeve.
 • Gotë me kapacitet 0.8 dhe 1.0 l.
 • Materiali nuk përmban bisphenol A.
 • Materiali titan garanton rritjen e sigurisë.
 • Gjashtë tehe të lëvizshme çeliku inox me cilësi të lartë të mbuluara me një shtresë titani.
 • Parandalon humbjen e enzimave dhe vitaminave.
 • Redukton oksidimin e koktejeve ushqyese.
 • Kapak me vrimë për pije dhe kapak për mbyllje.
 • Gjatësia e kordonit të energjisë: 1.2 m
 • Konsumi i energjisë 1000 W
 • Gotë me vëllim 1.0 dhe 0.8 l,
 • Gjashtë tehe (thika) çeliku me material Tritan për qëndrueshmëri
 • Material pa BPA (Bisphenol A)
 • 2 Vite  Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€