Blender per shtrydhjen frutave Sencor SNB 4302SS, 1l - 1000W, e argjendtë

: në stok

€70,95 €125,00

Ju kurseni: €54,05 ( 43% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

1200 W rrit fuqinë hyrëse me 22,000 RPM
Programet e paracaktuara të përzierjes + funksioni PULSE
Nxjerrë lëndët ushqyese nga farat, drithërat dhe arrat

PËRSHKRIMI TEKNIK
Fuqia hyrëse (W) 1 000 W
Thërrmuesi i akullit Nr
Shpejtësitë (gradat) 1
Kontrolli i vazhdueshëm Nr
Materiali enë Tritan
Siguria PO
Modaliteti Turbo NR
Shtojca me rrahje nr
Grila nr
Lartësia (cm) 35 cm
Gjerësia (cm) 17 cm
Thellësia (cm) 17 cm
Pesha 2,8 kg
Ngjyra Argjend

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€