Blender Dore 3 në 1

: në stok

€25,99 €34,99

Ju kurseni: €9,00 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

BLENDER DORE RAF  3 ne 1

Specifikat:
Fuqia - 200 W
Futja dhe tehet - çelik inox
Lloji i blenderit - i zhytur
Materiali i trupit - plastike
Lloji i kontrollit - Mekanik
Numri i mënyrave të shpejtësisë - 2 thikë me 4 tehe
Kapaciteti i gotës për përzierje - 700 ml
Furnizimi me energji elektrike - Rrjeti 220-240 V, 50-60 Hz
Ngjyra - E zezë/E kuqe.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€