Batanije elektrike (shtresë) Sencor SUB 281BE - 2x60W, 160x140cm,bezhë

: në stok

€47,19 €81,00

Ju kurseni: €33,81 ( 41% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Batanije e rehatshme për ngrohje dhe e këndshme për të prekur nga pëlhurë e butë për jetë më të gjatë. Nxehtësia shpërndahet në mënyrë të barabartë në të gjithë sipërfaqen e pëlhurës. Madhësia për dy persona për krevat dopio (160 x 140 cm). Kjo batanije posedon 2 kontrollues, 2 nivele të rregullimit të temperaturës, dhe koha e rekomanduar e ngrohjes 30 min. Kjo batanije mund të lahet, gjithashtu e mundur të shkëputni kabllon me kontrolluesin nga batanija.
Materiali: 100% Poliester (Polar Fleece)
Mbrojtja nga mbinxehja
Një dritën treguese
Gjatësia e kabllit : 2.0 m

  • Batanije elektrike ​
  • Materiali 100% Poliester (Polar Fleece)
  • Konsumi i energjisë 120 W​​
  • Lartësia – 160 cm
  • Gjerësia – 140 cm
  • 2 Vite Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€