Bartës i ushqimit Lamart LT6041, shumëngjyrësh

: në stok

€10,89 €20,00

Ju kurseni: €9,11 ( 45% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Transportuesi plastik i ushqimit është një ndihmës praktik për ruajtjen dhe transportimin e ushqimeve të nxehta dhe të ftohta. Materiali nga plastika cilësore e qëndrueshme. Kapaku i mbajtësit të ushqimit ka vulë silikoni dhe valvul aromatike dhe është hermetik dhe i papërshkueshëm nga uji. Kavanozi me kapak është i përshtatshëm edhe për ruajtjen e ushqimeve në frigorifer si dhe kapaku i sipërm është i pajisur me një dorezë.

 

  • Materiali plastik
  • Vëllimi: 4 x 700 ML
  • Përmasat: 29 x 13 cm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€