Bartës i ushqimi Lamart LT6024, bezhë

: në stok

€13,75 €21,00

Ju kurseni: €7,25 ( 34% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Një mbajtës ushqimi i izoluar është një ndihmës i dobishëm për ruajtjen dhe mbajtjen e vakteve të nxehta dhe të ftohta. Është bërë prej plastikës cilësore të qëndrueshme, me enë të brendshme prej çeliku inox. Mbushja e izolimit ndërmjet mureve është prej shkume PUR për të ruajtur temperaturat e kërkuara të ushqimit. Duke qenë i ngushtë në ajër dhe i papërshkueshëm nga uji, kapaku ka një vulosje silikoni dhe është gjithashtu i përshtatshëm për ruajtjen e ushqimeve në frigoriferin tuaj. Kapaku përmban një dorezë dhe një valvul aromash.

  • Kapaciteti – 2,4 l
  • Diametri – 14,7 cm
  • Përmasat – 14,7 x 26,5 cm
  • Material – SS / plastik
  • Ngjyra – bezhë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€