Aspirator Kuzhine VIVAX CHO-60PT070A X

: në stok

€59,90 €89,90

Ju kurseni: €30,00 ( 33% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Aspiratori VIVAX CHO-60PT070A X largon në mënyrë efektive avullin dhe aromat gjatë përgatitjes së ushqimit.
Pamja tradicionale e kapuçit plotëson pamjen e kuzhinës. Me dy nivele funksionimi, performanca e punës e pajisjes më efikase në energji përshtatet lehtësisht me kushtet gjatë gatimit.

Aspiratori i kuzhinës VIVAX CHO-60PT070A X është i dukshëm vetëm kur është e nevojshme - është plotësisht i integruar në elementin e kuzhinës.

Është i pajisur me filtra yndyrash alumini me pesë shtresa të larë që mundësojnë heqjen efikase të avullit, yndyrës dhe aromave të pakëndshme nga zona e kuzhinës. Në nivelin më të lartë të rrjedhës së ajrit, aspiratori heq deri në 361 m3/h ajër nga dhoma.

Dritat e gatimit LED përhapin dritën në mënyrë të barabartë përgjatë gjithë tavolinës së punës.

Specifikat:

 • Aspirator kuzhine, nxjerrës,
 • Fuqia e motorit: 70 W,
 • Shpejtësitë e motorit: 2,
 • Furnizimi me energji elektrike
 • Fuqia totale: 71 W,
 • Maksimumi i zhurmës: 58 dB -63 dB,
 • Rrjedha e ajrit (ErP): 361 m³ / orë,
 • Efikasiteti i energjisë klasi : A,
 • Pamja / Kontrollet: Inox / Çelës,
 • Lloji i filtrit: 2 x Filtër alumini në 5 shtresa,
 • Bruto / Pesha neto: 7.5 kg / 6.5 kg,
 • Përmasat e pajisjes: 600 x 298-472 x 228 mm,
 • Ngjyra: inox çeliku

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€