APARAT PER KOKOSHKA HAEGER HG9001

: në stok

Çmimi i rregullt €27,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Me makinën e kokoshkave Haeger ju do të bëni lehtësisht dhe shpejt kokoshkat tuaja të preferuara në mënyrë krejtësisht të shëndetshme pasi nuk keni nevojë të përdorni asnjë vaj apo gjalpë.
Është ndërtuar në atë mënyrë që të sigurojë që të gjitha kokoshkat, kur të jenë gati, të dalin dhe të futen direkt në tas pa asnjë humbje.
TË DHËNAT TEKNIKE:
Makinë me fuqi 1200 W për të bërë kokoshka të shëndetshme pa pasur nevojë të shtoni vaj ose gjalpë në përgatitjen e tij.
Sistem gatimi me injeksion me ajër të nxehtë, kokoshka të shëndetshme për të gjithë familjen.
Tasi i heqshëm i donutit është i pozicionuar në makinë në mënyrë që të mbledhë me kujdes të gjitha kokoshkat kur dalin nga makina.
Dizajni perfekt: Pjesa e sipërme transparente është për një pamje të qartë të procesit të prodhimit të kokoshkave.
Kapak i heqshëm dhe brendësi jo ngjitëse për pastrim të lehtë. Pjesë të sigurta për larje enësh.
80 gr kokoshka shtëpie gati në 3 minuta pa qenë nevoja të prisni më.
Lehtë për t'u përdorur - nuk ka nevojë t'i vendosni kokoshkat me mikrovalë me shtypjen e një butoni.
Ju mund të shijoni shijen natyrale të kokoshkave ose mund të inovoni dhe të provoni të shtoni shije të tjera si çokollatë, karamel, djathë, kanellë, gjalpë, pasi të jenë bërë kokoshkat.
Dizajn kompakt, i lehtë për t'u transportuar dhe ruajtur falë pjesëve të tij të lëvizshme. Ideale për shtëpi, zyrë, varkë...

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€