APARAT PËR KAFE TURKE

: në stok

€24,99 €29,99

Ju kurseni: €5,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
. Tenxherja e kafesë ka një vëllim midis 70-800 ml që mund të shërbejë për deri në 8 persona në të njëjtën kohë (ndryshojnë sipas madhësive të filxhanit).
2.Easy për t'u ndjekur - Fusni spinën. Do të ndizet automatikisht dhe drita e statusit do të kthehet në të bardhë. Shtoni kafenë, sheqerin, ujin në tenxheren e kafesë. Përziejini pak me një lugë. Më pas vendoseni tenxheren e kafesë në pajisje dhe shtypni butonin e fillimit për të nisur. Mund të shtypni përsëri butonin për të ndaluar procesin.
3. Funksionim i shpejtë dhe i lehtë - Duhen vetëm 5 minuta për të bërë kafe për 4 persona.
4. Mos e tejkaloni vijën e nivelit MAX në tenxhere, përndryshe kafeja mund të mos zihet mirë dhe/ose të vlojë mbi tenxheren e kafesë.
5. Lloji i prizës: Priza e BE-së, vlen për Indonezi, Gjermani, Francë, Spanjë, Itali etj.
madhësia: 15x16x22 cm
Materiali: plastikë
ngjyra: E zezë + vjollcë / e zezë + blu

Përmbajtja e paketës:
1 * Set për tenxhere kafeje
1 * Manual në anglisht
Vetëm përmbajtja e paketës së mësipërme, produktet e tjera nuk janë të përfshira.
Shënim: Regjistrimi i dritës dhe ekranet e ndryshme mund të bëjnë që ngjyra e artikullit në figurë të jetë pak më ndryshe nga ajo reale. Gabimi i lejuar i matjes është +/- 1-3cm.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€