Aparat për kafe LAMART LT7075 - 100ml, 15x7.8x7.8cm, e argjendtë

: në stok

€9,57 €17,00

Ju kurseni: €7,43 ( 43% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

- Vëllimi 100 ml, 2 filxhanë kafe

- Madhësia 15 x 7.8 x 7.8 cm

- Materiali inox/plastik

- Ngjyrë e argjendtë


Aparat për përgatitjen tradicionale të kafesë italiane me pikim espresso prej çeliku të pandryshkshëm me një dizajn konik elegant, dorezë plastike ergonomike dhe valvul sigurie. Përgatitja e kafesë do të japë një karakter unik dhe vëllimi i aparatit është 100ml ose 2 filxhanë kafe.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€