Altoparlant me Bluetooth i kalter

: në stok

€15,99 €19,99

Ju kurseni: €4,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
BS-50 SPEAKER jep një tingull të cilësisë së lartë dhe të fortë, madhësia e tij ofron një lëvizshmëri dhe lehtësi më të lartë përdorimi, dhe një varëse metalike ju lejon të lidhni altoparlantin në çantën e shpinës ose rripin tuaj. Mbrojtja e çertifikuar IPX5 ofron rezistencë ndaj shiut. Altoparlanti është i pajisur me lidhje Bluetooth me pajisjet mobile të jashtme dhe për lidhje analoge mund të përdorni hyrjen AUX 3.5 mm. Bateria 500mA lejon për disa orë playback të vazhdueshëm muzikor.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€