TV smart Vivax A Series 58" UHD10K

: në stok

€349,90 €419,90

Ju kurseni: €70,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Karakteristikat themelore
Diagonalja: 58'' / 147 cm
Shkëlqimi: 320
Rezolucioni maksimal: 3840 X 2160 (UHD 4K)
Sistemi operativ: Android
Teknologjia: LED
Lloji i televizorit: SMART
Tuner TV: DVB-T2/C/S2
Tingulli (W): 16
Energji. efikasiteti BE 2019/13: z
SPDIF Optical Digital: Po
Dimensionet dhe masa
Masa e pajisjes: 12.8
Dimensionet Gjerësia (CM): 128.5
Dimensionet Lartësia (CM): 80.5
Dimensionet Thellësia (CM): 35.1
Karakteristika të tjera
VESA: 300 X 200
Telekomanda: Smart
Moda e hotelit: Jo
HDR: HDR10

Shikoni
Lloji i qëndrimit: Këmbët
Ngjyra: E zezë
Lidhës
Hyrja e përbërë: Po
Hyrja e komponentit: Jo
SCART: 0
HDMI: 3
Hyrja e kufjeve: 0
VGA: 0
USB: 2
WiFi i integruar: Po
Bluetooth: Po
CI+: Po
Dalja dixhitale e audios (optike: Po
Pasqyrimi i ekranit: Po

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€