Trotinet Elektrik MS ENERGY eRomobil Urban 500

: në stok

€599,00 €699,90

Ju kurseni: €100,90 ( 14% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Karakteristikat kryesore
Fuqia ekstreme e dyfishtë motorësh, secili prej 800 vat, me rregullim të përshpejtimit brenda aplikacionit
Çift rrotullues ekstrem, rregullim i fuqisë nëpërmjet aplikimit
Bateria me Smart BMS
Pezullim i dyfishtë c përpara dhe mbrapa
Frenat e tamburit për ndalim të sigurt
Frena rigjeneruese e ndryshueshme elektronike me "frenim të heshtur"
Ekran modern
Dritë LED ultra e ndritshme përpara + dritat kthese + dritat LED anësore
Mekanizëm i palosshëm i përshtatshëm për transport kur nuk përdoret
Gomat kundër shpimit
E disponueshme në krom
Specifikimet teknike
MOTORI: 2 x 800 W
BATERIA: 52V 18 Ah me Smart BMS
GAMES: deri në 70 km
SHPEJTËSIA: 25 km/h e kufizuar harduerike
EKRANI: Ekran LCD me NFC
PEZULLIMI: suspension para dhe pas
MËNYRA E FUNKSIONIMIT: 3 shpejtësi
FRENA: Tamburi i frenave + frena elektronike e ndryshueshme
Gomat: 10 inç, pa tuba, rezistente ndaj shpimit
PESHA: 32 kg
DIMENSIONET: 1.272*670*1.320 mm
CERTIFIKATA: EN 17128
REZISTENCA: IP X4

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€