Trotinet Elektrik BRRUNO SL-1 Me Bateri dhe Ulëse

: në stok

€459,90 €570,00

Ju kurseni: €110,10 ( 19% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

TROTINET ELEKTRIK BRUNOTECH SL-1 ME BATERI DHE ULESE 10.4A MAX.SPEED 25KM/hr 250W

Specifikat:

 • Madhësia e gomës: 10 inç
 • Pesha e Mbështetur Max: 120 kg
 • Shpejtësia maksimale: 25 km/orë
 • Gama: 10.4AH 25-40km
 • Koha e karikimit: Përshtatësi, 3 ~ 4 orë
 • Kapaciteti i baterisë: 10.4AH
 • Tensioni standard i baterisë: 36V
 • Paketa e baterisë: Bateria 40 qeliza
 • Fuqia motorike: 250W
 • Lloji i gomave: Goma e ajrit
 • Me amortizim para dhe të pasëm


GARANCION 6 MUAJ ( Garancioni vlenë për motorr dhe bateri të Trotinetit )

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€