TRIMER ME BENZINE

: në stok

€68,90 €99,90

Ju kurseni: €31,00 ( 31% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
 Sivegeta sjell tek ju brendin Austriak me super çmim dhe super kualitet. Të gjitha paisje përcjellëse të përfshira në paketim.
- Specifikat:
🔸 Fuqia: 2500W
🔸 Shpejtësia e rrotullimeve në minutë: 7000
🔸 Gjerësia e prerjës: 415mm
📄 Garancion 6 Muaj.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€