THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC4135S37

: në stok

€59,99 €74,99

Ju kurseni: €15,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Barkodi 8806071298047
Modeli i Produktit THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC4135S37/BOL 1600 W
Brendi Samsung
Ngjyra Red
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Ciklon Filter 1.5L filtrim pluhuri në dorëz
Fuqia e energjisë 1600W
Aksesorët në paketim 1 tub zgjatës nga metali, hallkë për vendosjen e tubit, 1 aksesorë për tepihë dhe pllaka , 1 aksesorë për kënde
Hepa filter No
Gjatësia e kabllos 5m
Tipi i Filterit Ergonomik
Lloji i mbledhësit të pluhurit Thes shumë përdorimësh
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 3.4L
Funksionimi me Bateri No

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€