TELEVIZOR VIVAX QLED

: në stok

€399,99 €499,99

Ju kurseni: €100,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

VIVAX QLED Q Series 55Q10C AndroidTV është një seri e re premium VIVAX e televizorëve QLED Smart mbështetur nga Android 11. Lidhja Wi-Fi ose Bluetooth ju lejon të ndryshoni pikëpamjen tuaj për botën në çdo kohë me ndihmën e këtij televizori, qoftë video, përmbajtje filmi apo rrjete sociale, të gjitha në një ekran të cilësisë së lartë, duke përfshirë mbështetjen HDR10+, teknologjinë Dolby Atmos dhe Dolby Vision.

 

Diagonale (inç) 55"
Diagonale (cm) 139 cm
Lloji i TV SMART
Sistemi operativ Android 11
Rezoluta (px) UHD 4K 3840x2160
Teknologjia e shfaqjes QLED
Tuner TV DVB-T2 H.265, DVB-S2, DVB-C
Fuqia audio RMS (W) 10W + 10W
VESA 200 x 200
Furnizimi me energji elektrike 100-240 V
Efiçienca e energjisë G
HDR Po, HDR10+
Pasqyra e ekranit Po
Moda e hotelit Jo
Regjistrimi USB Po
Dolby Digital Po
Hyrje e përbërë AV 1x
Komponenti YPbPr Input -
SCART -
HDMI 3x
Hyrja e kufjeve 1x
VGA -
PC Audio 3.5mm -
Hyrje LAN 1x
USB 2x
Wi-Fi i integruar Po
Bluetooth Po
CI+ Po
Dalja audio digjitale (optike) 1x
Digital Audio Output (SPDIF) -
Lidhësi tokësor RF (ATV/DVB) 1x
Lidhja satelitore F (DVB-S2) 1x
Ngjyrosje Argjend
Materiali Metal i krehur
Qëndroni në këmbë Dy këmbë
Pesha e pajisjes (kg) 13,0
Gjerësia (cm) 122,6
Lartësia (cm) 71,1
Thellësia (cm) 8,9
Gjerësia (cm) me stendë 122,6
Lartësia (cm) me stendë 76,7
Thellësia (cm) me stendë 27,4

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€