TABLET C IDEA CM8500 Plus10INCH 8GB RAM,512GB DUAL SIM/ 5G/ + COVER & ACCESSORIES

: në stok

€99,90 €119,90

Ju kurseni: €20,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Tableti inteligjent C idea CM8500 Plus vjen me ekran me prekje 10" WVGA IPS me rezolucion HD(1280*800) për një pamje fantastike. Rezolucioni WVGA Full HD 1280*800 IPS është zhytës, cilësi e figurës me definicion të lartë dhe dizajn me besnikëri të lartë me dy altoparlantë ju jep një përvojë më të fuqishme vizuale dhe dëgjimore kur shikoni filma dhe dëgjoni këngë. Ky tablet ka bateri gatishmërie 10000 mAh (kohë për luajtje video 5 orë) me procesor me katër bërthama për një performancë të shkëlqyeshme. Ka shumë dhurata si tastiera Bluetooth, modaliteti i dyfishtë me valë Miu, altoparlanti Bluetooth, Bluetooth me valë, stilolapsi me prekje, çelësi dhe shumë aksesorë vijnë me këtë tablet për t'ju befasuar.

●Emri i artikullit: Smart Tablet PC

●Marka: C idea

●Modeli: CM8500 Plus

Specifikim:

Madhësia dhe rezolucioni i ekranit: 10,1 inç WVGA IPS ekran me prekje LCD (FHD 1280*800)

Rrjeti: 2G, 3G, 4G, 5G LTE/Wifi

Sistemi operativ: Android 12.0 (asnjë i përditësuar)

CPU: MTK6735

Çipset: katër bërthama

Flash + Ram: 512 GB + 8 GB (shpejtësia aktuale e funksionimit dhe ruajtja më e ulët se kjo)

Memorie e zgjerueshme: Deri në 32 GB

Mbështetja Zoom: Po

Kamera: e përparme - 13.0M prapa - 16.0M (versioni për fëmijë)

Falsh Light: Po

Lloji i kartës: Dual-Sim

Madhësia e kartës: Nano (nuk përfshihet)

Mbështetja Wi-Fi: Po

Lidhja me Bluetooth: Po

Shkyçja me fytyrë: Po

Lloji i karikimit: Lloji-C

Fuqia hyrëse: 5V/2A

Dimensioni: Trupi i hollë 10.8 mm

Madhësia e artikullit: 241.1*159.9*8.0 mm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€