Shtrydhëse Frutash

: në stok

€19,99 €24,99

Ju kurseni: €5,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ky version i shtrydhëse frutash është projektuar në mënyrë strukturore posaçërisht për frutat agrume - asnjë pajisje tjetër nuk përballet aq mirë me ndarjen e lëngut nga tuli i këtyre frutave. Kjo është arsyeja pse gjithçka në strukturën e pajisjes është përshtatur në mënyrë specifike për këtë lloj përbërësi.

 

Bazat:

  • Një shtypës elektrike agrume do t'ju ndihmojë të shtrydhni vëllimin e kërkuar të pijes në një kohë të shkurtër falë një motori elektrik 25 W
  • Pajisja duket e rregullt dhe me stil
  • Një rezervuar 1.2 litra me ndarje do të tregojë sasinë e saktë të pijes së shtrydhur
  • Rrotullimi i konit alternohet në drejtime të ndryshme, kështu që lëngu largohet nga agrumet shumë shpejt dhe me efikasitet, deri në pikën e fundit, duke përfunduar në rezervuar.
  • Pjesët e modelit mund të lahen lehtësisht me dorë ose në makinë larëse enësh

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€