Set Veranda Tavolin 2+1+1

: në stok

€109,90 €119,90

Ju kurseni: €10,00 ( 8% )

Ngjyra

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Mobiljet e kopshtit janë zgjidhja ideale për ditët me diell, rehati dhe kënaqësi

Shfrytëzojeni sa më shumë hapësirën e hapur në oborr, në ballkon ose në tarracë dhe zbuloni potencialin e vërtetë të pamjes suaj të jashtme

Specifikat:

  • Dimensionet e kolltukut: 76/72/72 cm
  • Dimensionet e sediljes: 76/72/134 cm
  • Përmasat e tavolinës: 46/90/60 cm
  • Përfshin jastëkët: jo
  • Ngjyra: antracit dhe e bardhë
  • Materiali i ndërtimit: PVC / PP
  • Numri i elementeve: tavoline + dyvendesh + 2 kolltuqe

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€