Pishinë 229x152x56 Cm

: në stok

€42,50 €53,90

Ju kurseni: €11,40 ( 21% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Pishina e fryrë shumëngjyrëshe Bestway 229 x 152 x 56 cm do të sigurojë shumë argëtim për çdo notar të vogël në një ditë të nxehtë.


Pishina përbëhet nga 3 unaza të fryra që sigurojnë qëndrueshmërinë e të gjithë strukturës, si dhe ka një bllokadë kundër kalimit të ajrit.


Është bërë nga vinyl i qëndrueshëm 0,27 mm i trashë. Një pishinë për të luajtur në kopsht, ideale për pushimet e nxehta verore, do të sigurojë ftohje të këndshme në ditët e nxehta. Pishina është jashtëzakonisht e qëndrueshme falë kornizës së brendshme I-Beam. Tre unaza të fryra krijojnë një mur tepër të trashë në mënyrë që të mund të mbështeteni lehtësisht mbi të dhe të relaksoheni!

Të dhënat teknike:
- madhësia e pishinës 229 x 152 x 56 cm
- kapaciteti i ujit 75% - 702L
- grafika me lule
- e bërë nga plastika PVC e qëndrueshme 0,27 mm e trashë
- muret anësore shumë të gjera
- Raft i brendshëm I-Beam
- i përshtatur për t'u shtrirë në tokë
- 3 dhoma të pompuara veçmas
- Çmontim i lehtë për ruajtje
- kompleti përfshin një copëz riparimi

TOPI DHE POMPA GRATIS

Një pishinë me grafikë me lule simpatike do të sigurojë shumë argëtim për çdo adhurues të çmenduri e ujit.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€