Pajisje për Pompa

: në stok

€13,99 €17,99

Ju kurseni: €4,00 ( 22% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Përshkrim:
Dizajni më i ri 9-në-1, shtytja e shiritit me brez rezistence ndihmon në skulpturimin dhe maksimizimin e gjoksit, mollaqe, shpatullave, shpinës dhe triceps.

Muskujt e specifikave të synimeve të ndryshme të ngjyrave (të verdhë-mbrapa, jeshile-triceps, shpatulla të kuqe dhe gjoks)

Të mbledhura me cilësi të lartë të shtytjes me cilësi të lartë me shufra të rehatshëm pa rrëshqitje silikoni dhe pllaka më të trasha dhe secila brez tub është i ndërtuar me kujdes për t'i rezistuar parakohshme dhe thyer për një stërvitje më të sigurt.


Specifikimet:
Materiali: Abs- i ashpër dhe i qëndrueshëm
Informacioni për madhësinë: 25.5 x 7.08 x 0.78 inç (Bordi i Shpalosur)
Pesha: 1.2kg
Paketimi: Kutia
Qëllimi: Ushtroni muskujt e gjoksit, shpatullave, shpinës dhe triceps.Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€