PAISJE PER LEVIZJEN E MOBILJEVE

: në stok

€11,99 €14,99

Ju kurseni: €3,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Prodhuar në mënyrë profesionale, e bukur dhe praktike

Panele lëvizëse plastike 5-copëshe PS, pllakë rrotulluese dhe rrota ABS, levë A3 vetëm 14 mm, dorezë PVC.

  • Materiali  çelik i avancuar ABS+ me cilësi të lartë
  • Në katër qoshet e mobiljeve në rrotën lëvizëse të mobiljeve, pjesa e poshtme e secilës rrotë lëvizëse ka 4 rrota të vogla, mund të mbajë 150 kilogramë, në mënyrë që të mund të lëvizni lehtësisht mobiljet ose objektet e rënda.
  • Pastrimi ose lëvizja, nuk duhet të shqetësoheni më për lëvizjen e mobiljeve, rrota lëvizëse e mobiljeve për t'ju ndihmuar.
  • Cilësia është absolutisht e besueshme, frigorifer, lavatriçe, veshjet mund të përshtaten;
  • Mobiljet mund të rrotullohen 360 gradë mbi të, sepse blloku i zi kundër rrëshqitjes në makinën e lëvizshme mund të rrotullohet lirshëm. Kështu që rrota mund të shkojë në çdo drejtim
  • Madhësia e paketimit: rreth 33x10cm,
  • Pesha: 1.3 kg

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€