PAISJE KOPSHTI 2NE1

: në stok

€7,99 €9,99

Ju kurseni: €2,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Paisje kopshti me 2 forma dhe dy menyra te zgjatjes. Materiali Metal. 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€