Monitor Samsung LED IPS 24 inch

: në stok

€179,00 €199,00

Ju kurseni: €20,00 ( 10% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Përvojë argëtuese superfluide. AMD Radeon FreeSync™ e mban të sinkronizuar shkallën e rifreskimit të monitorit dhe kartës grafike për të reduktuar grisjen e imazhit. Shikoni filma dhe luani lojëra pa asnjë ndërprerje. Edhe skenat e shpejta duken të qetë dhe të qetë.

Specifikat:

Modeli i Produktit MONITOR SAMSUNG 24" LF24T350FHRXENFHD | 75 Hz
Brendi Lenovo
Madhësia e ekranit 24.0 inch
Rezolucioni 1,920 x 1,080
Tipi i panelit Led
Koha e reagimit 5 ms
Shkalla e rifreskimit 75Hz
Kontrasti 1000 : 1
Portet HDMI 1.4, VGA
Tipare tjera Game Mode, Mbrojtje e syve, Free Sync
Garanci 1 Vit
Modeli LF24T350FHRXEN
Ngjyra E Zezë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€