Monitor Samsung 32" UHD 4K

: në stok

€339,00 €399,00

Ju kurseni: €60,00 ( 15% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Samsung UJ590 është monitor që do ju mahnit me ngjyra e shkëlqyeshme dhe realistike dhe me dizajnin e hollë e elegant. Qofshit duke punuar, duke parë filma apo duke luajtuar videolojëra, monitori nga Samsung nuk do ju zhgënjej në asnjë moment. Monitori i lakuar vjen me madhësi diagonale prej 32" (81cm) që mban rezolucionin 4K UHD prej 3840 x 2160 piksela që kombinohet me 270 cd / m2 shkëlqim dhe mbështet 1 miliardë nuanca të ngjyrave, mban portet HDMI dhe DisplayPort për lidhje me kompjuter si dhe vjen me ngjyrë të kaltër të mbylltë të kombinuar me ngjyrë të hirtë.

Specifikat:

  • Monitor Samsung LED
  • Përmasat: 31.5"
  • Refresh Rate 60HZ
  • Contrast 3000:1, Mega ∞ DCR
  • Portat e Lidhjes: 2x HDMI, 1x DisplayPorts
  • Rezolucioni: 3840×2160 (UHD)
  • Koha e reagimit: 4ms (GTG) GAME Mode
  • Modeli: LU32J590UQRXEN

GARANCION 1 VIT NGA PRODHUESI

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€