Monitor Samsung 28" UHD 4K

: në stok

€359,99 €399,99

Ju kurseni: €40,00 ( 10% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Produkti në fjalë paraqet një monitor të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Samsung. Ky produkt vjen me një mori specifikash nga më të ndryshmet. Dallohet me një madhësi prej 28” inch dhe me ekran të rezolucionit të lartë prej 3840 x 2160 4K UHD. Njëkohësisht ofron porte të numërta dhe vjen me një dizajn të bukur dhe elegant që shoqërohet nga një qëndrueshmëri mëse e lartë.

Specifikat:

  • Monitor Samsung LED IPS
  • Përmasat: 28 inch
  • Refresh Rate: 60 HZ
  • Kontrast: 1000:1, Mega ∞ DCR, HDR
  • Portet e lidhjes: 2x HDMI, Headphone, 1x Display Port Game mode, Picture-In-Picture, Flicker Free
  • Rezolucioni: 3,840 x 2,160
  • Koha e reagimit: 4ms (GTG)
  • Dimensionet (pa mbajtëse): 64 x 37 x 6,4 cm
  • Modeli: LU28R550UQPXEN

GARANCION 1 VIT NGA PRODHUESI

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€