Monitor Samsung 27" Odyssey G7 i Lakuar

: në stok

€749,00 €799,00

Ju kurseni: €50,00 ( 6% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Monitori Samsung Odyssey G7 paraqet një dimension të realitetit virtual. Rezolucioni i pabesueshëm, shpejtësia marramendëse e CPU-së dhe diapazoni i pafund i ngjyrave janë vetëm disa nga karakteristikat e ekranit. Ka lakimin më të madh të ekranit 1000R të disponueshëm në treg. Teknologjia RapidCurve, e cila siguron një shpejtësi jashtëzakonisht të lartë të freskimit 240 Hz, e bën lojën më argëtuese. Rezolucion i ekranit WQHD (2560 x 1440). 1.është 1.7 herë më i madh se standardi i plotë HD.

Specifikat:

  • Monitor Samsung LED CURVED
  • Përmasat: 27 inch
  • Refresh Rate: 240HZ
  • Kontrast: 2500:1, Mega ∞ DCR
  • Portet e lidhjes: 1x HDMI, 2x USB, Headphone, 2x Display Port Super Arena Gaming UX, Black Equalizer, ECO AMD Freesync Premium
  • Rezolucioni: 2,560 x 1,440, Quantum Dot Color
  • Koha e reagimit: 1ms (GTG)
  • Dimensionet (pa mbajtëse): 61 x38 x 17 cm
  • Modeli: LC27G75TQSRXEN

GARANCION 1 VIT NGA PRODHUESI

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€