Monitor Samsung 27" Odyssey G5 144Hz

: në stok

Çmimi i rregullt €329,00

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ky është një monitor gaming me diagonale 27 " dhe rezolucion 2560 x 1440 (QHD). Monitori ka kohë të përgjigjes 1 ms, frekeuncë 144 Hz, raport aspekti 16 : 9, ndriçim 250 cd / m2, kontrast statik 2,500 : 1, lloj të ekranit VA dhe mbështet 16.7 milionë ngjyra. Monitori ka 1 DisplayPort, 1 port hyrës HDMI, 1 port HDMI 2.0. Ndërfaqja audio 3.5mm për kufje. Monitori përfshin FreeSync, reduktimin e dritës blu, reduktimin Flicker, HDR. Ka kënde shikimi horizontale dhe vertikale 178°. Monitori mund të montohet në mur dhe mbështet VESA 75 x 75. Konsumi i monitorit 36 W. Në pako përfshihen kabllo HDMI.

Specifikat:

  • Monitor Samsung LED CURVED
  • Përmasat: 27 inch
  • Refresh Rate: 144 HZ
  • Kontrast: 2500:1, Mega ∞ DCR
  • Portet e lidhjes: 1x HDMI, Headset Super Arena Gaming UX, Black Equalizer, ECO AMD Freesync Premium
  • Rezolucioni: 2,560 x 1,440
  • Koha e reagimit: 1ms (MPRT)
  • Dimensionet (pa mbajtëse): 61 x38 x 12 cm
  • Modeli: LC27G55TQWRXEN

GARANCION 1 VIT NGA PRODHUESI

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€