Monitor Samsung 27" LED IPS

: në stok

€209,00 €250,00

Ju kurseni: €41,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Monitori 27 " ofron rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, panel IPS, raport aspekti 16: 9, shkëlqim 250 cd / m2. Mbështet 16,7 milion ngjyra, raporti i zakonshëm i kontrastit është 1000:1. Këndet e shikimit janë 178° horizontalisht dhe vertikalisht. Koha e përgjigjes së monitorit është 5 ms. Ndërsa falë shpejtësisë së rifreskimit prej 75 Hz, lehtë mund të shijoni edhe skena plot aksion. Pavarësisht nëse janë seritë televizive, videot ose lojërat tuaja të preferuara, përmbajtja shfaqet pa probleme dhe pa vonesë. Krahasuar me kundërshtarët tuaj, ju do të keni dorën e sipërme, e cila patjetër do të tregojë. Monitori mbështet FreeSync, një teknologji që sinkronizon shpejtësinë e rifreskimit midis kartelës grafike dhe monitorit. Kjo teknologji zvogëlon vonesat, kështu që ju mund të shijoni skena me veprim të shpejtë si në lojëra, në filma dhe video. Monitori ofron modalitetin Eye Saver, i cili kujdeset për shëndetin dhe komoditetin e syve tuaj. Ka teknologji Flicker Free, e cila shtyp dridhjet e bezdisshme të ekranit. Kjo ju lejon të punoni ose të luani për orë të gjata pa pasur sy të lodhur ose të përlotur. Prej lidhësve monitori ka D-Sub dhe HDMI 1.4. Monitori mbështet VESA 100 x 100.

Specifikat:

  • Monitor Samsung LED IPS
  • Përmasat: 27 inch
  • Refresh Rate: 75HZ
  • Kontrast: 1000:1
  • Portet e lidhjes: 1x HDMI Game Mode, Eco Saving Plus , Freesync,
  • Rezolucioni: 1920 x 1080 Full HD
  • Koha e reagimit: 5ms (MPRT)
  • Dimensionet (pa mbajtëse): 62 x 36 x 3.9 cm
  • Barcodi: LF27T350FHRXEN

 GARANCION NGA PRODHUESI 1 VIT

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€