Mikser Shkopi VIVAX SB-400WP

: në stok

€14,90 €19,90

Ju kurseni: €5,00 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Përzierja e dorës VIVAX SB-400WP është një shtesë e nevojshme për çdo kuzhinë.


Falë motorit të fuqishëm 400 W, me vetëm një shtypje të një butoni, ai do të copëtojë edhe ushqimet më të vështira në një çast.


Pastrimi është i thjeshtë dhe i shpejtë dhe pjesët janë të sigurta në larje enësh.

Përzierja e dorës VIVAX SB-400WP, me pamjen e saj moderne dhe performancën e lartë, do të përshtatet në çdo kuzhinë.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€