Maus Gaming White Shark GM-9009 MORHOLT, 7200 dpi

: në stok

€19,90 €29,90

Ju kurseni: €10,00 ( 33% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Maus Gaming White Shark GM-9009 MORHOLT, 7200 dpi

Specifikat:

 • Lloji i miut: 7D - 7 butona
 • Chipset: Instant 825F
 • Interface: USB 2.0
 • Lloji i sensorit: Optik
 • Rezolucioni: 1200/1600/2400/3200/4800/7200 DPI
 • Tracking Speed: 60 IPS
 • Nxitimi: 20 G
 • Jetëgjatësia e tasteve: HUANO 10 M
 • Softueri:Po
 • Gjatësia e kabllit: 1.8m
 • Ndriçimi: RGB 16,8 M
 • Përmasat: 128x75.5x40.5
 • Pesha: 135g
 • Përputhshmëria: Windows 7/8/10 dhe MacOS
 • Ngjyra: E zezë
 • Materiali: Plastikë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€