MASAZHER QAFE

: në stok

Çmimi i rregullt €9,90

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Masazhues elektrik i qafës me energji elektrike me 6 mënyra dhe kontroll i shpinës me ngrohje infra të kuqe të largët Mjet për qetësimin e dhimbjes Makinë relaksuese për kujdesin shëndetësor.


Madhësia: e mesme Aplikimi
Qafa Materiali
ABS Lloji i artikullit
Masazh &amp
Relaksimi Madhësia e paketimit:22.5X20X5CM
Frekuenca e impulsit elektrik:0-1000Hz
Gjerësia e impulsit elektrik:20-400uS
1. Frekuenca e pulseve: 0Hz - 1000Hz
2. Gjerësia e pulsit:20us -400uS
3. Fuqia: 3VDC30mA
4. Me 6 lloje të mënyrës
5. Me 16 lloje forcash

6. Funksioni kryesor: duke përdorur masazhuesin elektronik të pulsit për të relaksoni qafën
7. Furnizimi me energji elektrike: 2 × AAA qelizë e thatë Mund të përdoret 7 orë vazhdimisht Tranzicioni: 1cm=10mm=0.39inç Ju lutemi lejoni gabimin 1-3 mm për shkak të matjes manuale.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€