Makinë Rroje VGR V-357

: në stok

€22,99 €27,99

Ju kurseni: €5,00 ( 17% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Makinë rrojeje për burra VGR V-357, e papërshkueshme nga uji, IPX6, rroje me petë elektrike profesionale e ringarkueshme për tullac dhe mjekër

Specifikat:

 • Numri i prerësve:2
 • Lloji i prerësit:Petë metalike
 • Materiali i tehut:Çelik inox
 • Materiali i trupit:ABS
 • Metoda e pastrimit:Larje trupi
 • Niveli IPX:IPX 6
 • Ekrani LED:po
 • Koha e përdorimit:150 min
 • Tensioni:100-240v~50/60Hz
 • Fuqia:5 w
 • Mënyra e karikimit:Lidhës USB
 • Koha e karikimit:2 orë
 • Pesha:220.4 g
 • Madhësia:4,5*6*12 cm

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€