Makinë Rroje Personale Kemei

: në stok

€11,99 €19,99

Ju kurseni: €8,00 ( 40% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Makinë rroje e ringarkueshme, pa kabllo, portative me tregues karikimi
Konsumi i energjisë: 3 W

Fletë e jashtme prej çeliku inox për performancë të gjatë rruajtjeje

Makinë rroje e ringarkueshme, pa kabllo, portative me tregues karikimi

Këshilla të ngrohta:
 • Kur rrjeti i thikës është i vjetër ose i dëmtuar, ju lutemi ndërroni prerësin special, atëherë ai do ta përmirësojë efektin tuaj të rruajtjes
 • Ju lutemi ndërroni një thikë çdo gjashtë muaj
 • Lloji i energjisë: i rikarikueshëm
 • Teh e vetme
 • Koha e përdorimit: 60 min
 • Mos lani
 • Koha e karikimit: 8 orë
 • Tensioni: 220 V
 • Pesha e paketimit: 0.266 kg
 • Madhësia e produktit: 10*5.5*2.5 cm
 • Madhësia e paketimit: 15.5*12*3.5 cm

Përmbajtja e paketës:
 • 1* makinë rroje e karikueshme
 • 1* Kordoni i rrymës
 • 1* Furça
 • 1* Koka prerëse e zëvendësueshme
 • 1* Folje rroje e zevendesueshme

1* Manuali i përdorimit në anglisht dhe kinezisht


Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€