LUHATËSE UB2001

: në stok

€21,99 €31,99

Ju kurseni: €10,00 ( 31% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Pëlhurë e veçantë pambuku ka punuar për markën tonë Mbrojtës ortopedik 100% pambuk, që lahet për kokën dhe qafën. Pëlhurë që merr frymë që nuk e bën fëmijën tuaj të djersitet. pozicione të sigurta lëkundëse ulur-shtrirë. Aftësia për të marrë një pozicion të plotë ulur në 3 nivele, Aftësia për të lëkundur dhe rregulluar sipas dëshirës, mbulesë dyshemeje e larë dizajn ergonomik Konfigurimi praktik. Rrip sigurimi me 3 pika.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€