Luhatëse STELA Për 3 Persona

: në stok

€199,90 €249,90

Ju kurseni: €50,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Uluni dhe shijoni një kohë relaksuese në kopshtin tuaj, në oborrin tuaj ose në çdo hapësirë ​​tjetër të jashtme me këtë karrige lëkundëse magjepsëse. Korniza prej çeliku e veshur me pluhur e bën këtë karrige lëkundëse kopshti të qëndrueshme dhe të qëndrueshme. Sedilja dhe mbështetësja e rehatshme e shpinës janë prej pëlhure poliester rezistente ndaj ujit dhe që pastrohet lehtë, duke e bërë këtë hamak me tendë vendin e përsosur për t'u çlodhur. Për më tepër, kjo ndenjëse e bukur me lëkundje kopshti ofron hije të ftohtë nën diell falë çatisë së saj të madhe me tendë. Me siguri do të kënaqeni duke u lëkundur në karrigen tuaj me erën e këndshme të verës. Karrigia jonë lëkundëse e lehtë për t'u montuar është zgjedhja perfekte për hapësirën tuaj të jashtme!

Specifikat:

  • E re dhe me cilësi të lartë
  • Ofron 3 ndenjëse të rehatshme
  • Me një mbulesë të sipërme të papërshkueshme nga uji, që ju mbron nga rrezet ultravjollcë dhe shiu
  • Pesha Max: 250kg
  • Kornizë çeliku e zezë, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme
  • Veshje me pluhur të zi në sipërfaqen e kornizës për të parandaluar gërvishtjet
  • Sedilja e trashë dhe tavolina e pasme shtojnë rehati
  • Dimenzionet: 170 cm Gjatesia / 110 cm Gjeresia / 160 cm Lartesia


 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€