Luhatëse LIO Për 3 Persona

: në stok

€249,90 €289,90

Ju kurseni: €40,00 ( 13% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Zhytuni në ngrohtësinë e një dite vere me familjen dhe miqtë tuaj duke pushuar në këtë lëkundje Patio Brenda me Stand. I projektuar për rehati dhe stil, ai ju lejon të lëkundeni butësisht nga flladi në kolonën zanore të kositësve të barit dhe zogjve që cicërijnë. Është e përkryer për kopshte, oborre dhe oborre të shtëpisë, ndërsa ofron gjithashtu një theks të bukur për pronat komerciale si hotelet dhe kafenetë.

Karakteristikat:

  • Rezistenca ndaj motit: Pluhuri, Dielli, shiut.
  • Bazë e qendrueshme 
  • Kornizë e fortë
  • Ngjyra: Pembet e mbyllët
  • Kulmi i rregullushëm
  • Montim i shpejtë
  • Dimenzioni 190*110*160

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€