Kositëse me benzinë BECKER LP-LM63

: në stok

€259,90 €309,90

Ju kurseni: €50,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Kositëse me benzinë BECKER LP-LM63

  • Brendi: BECKER
  • Motori: OHV, 139cc, 2.2KW
  • Kuvertë: Metal
  • Gjerësia e prerjes 51cm
  • Pozicioni I lartesis se prerjes:3 pozicione
  • Lartësia e prerjes 25/75mm
  • Shporta 55L
  • Pesha 34.5kg

Garancion 6 muaj ( garancioni vlenë në motorr)

Vërejtje : vendosja e vajit dhe e benzines është e domosdoshme!

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€