Konzollë Gaming Klasike 400 Lojëra

: në stok

Çmimi i rregullt €20,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Kutia e lojës Sup Console Handheld  F3 Ekran HD 2.5 inç + levë,

Sup Game box F3 me lojëra klasike 400 në 1.

Lojëra si Angry Brird, Super Mario, Ninja Turtle, Tetris, ndër të tjera.

Është i përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë. Kjo është një tastierë lojërash plot me kujtime retro, e përkryer për të luajtur me familjen tuaj.

Ekran i qartë dhe i ndritshëm: Ekrani 2,55 inç mbron shikimin e fëmijëve dhe mund të shohë më shumë detaje dhe skena të bukura në lojë.
Lidhuni me televizorin - Shijoni tastierën tuaj retro të lojërave në dorë në ekranin e televizorit duke përdorur kabllon AV të përfshirë në paketë.

I lëvizshëm dhe i lehtë për t'u mbajtur. Bateri e rikarikueshme. Bateri litiumi e integruar 1200 mAh me kapacitet të lartë, e rikarikueshme. Pas çdo ngarkimi të plotë, loja mund të luhet deri në 5 orë.

Specifikimet:

  • Monitor 2.5 inç
  • 400 lojëra klasike
  • Mbështet lidhjen e televizorit
  • Mbështet Sparring të dyfishtë
  • Kapacitet i madh dhe jetëgjatësi e gjatë e baterisë
  • Shijoni një ekran me definicion të lartë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€