Karrige Gaming WHITE SHARK

: në stok

Çmimi i rregullt €129,00

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Karrige për lojëra WHITE SHARK  e cila sjell rehati dhe elegancë në shtëpinë apo zyrën tuaj, duke ju ndihmuar të arrini performancë të lartë, qoftë gjatë një dite me punë në kompjuter apo duke luajtur lojërat e juaja të preferuara. Karrige-ja është e mbuluar me lëkurë. Ajo ka kapacitet prej 120 kg. Ka mundësi të rrotullimit 360°.

Karakteristikat:

 • Mbështetësit e krahëve: 1D
 • Bllokimi i animit të këndit: Po
 • Madhësia e sediljes (cm): 50x48
 • Gjerësia e shpatullave (cm): 52
 • Materiali i mbulesës së karriges: PU
 • Përmasat (cm): 65x68x110-120
 • Ngarkesa (kg): 120
 • Lartësia e sediljes (cm): 46 - 56
 • Lartësia e mbështetëses (cm): 75
 • Ngjyra: E zezë
 • Lloji i bazës: 350 mm, plastik
 • Kërkohet montimi: Po

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€