Jastëk me Thurje

: në stok

Çmimi i rregullt €5,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Jastëku i preferuar për butësinë që ju dhuron

I dizajnuar me një pamje të veqantë dhe specifike me karakteristika të një jastëku të thurur perfekt

Ky jastëk ka një formë fantastike dhe është butësia perfekte dhe përzierje të fortë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€