Jastëk Anatomik Cloud, 3 Shtresor

: në stok

€24,99 €29,99

Ju kurseni: €5,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

I përshtatshem per të gjithë ata që kan probleme me qafë ju ndihmon ta keni një gjumë më të rehatshëm mund të ndërrohet madhësia sipas dëshires me shtresat dhe prerjet anatomike.

  • Jastëk Anatomik
  • 3 Shtresorë
  • I përbërë nga Shkuma Memory
  • Me mbulesë të butë
  • Mbulesa hiqet dhe lahet

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€