Fshesë Elektrike VIVAX VC-702 ZEO

: në stok

€34,90 €44,90

Ju kurseni: €10,00 ( 22% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Pastruesi me vakum VIVAX VC-702 ZEO është i optimizuar për të përmbushur standardet më të fundit të energjisë dhe rregulloret e BE-së.
Me një fuqi prej 700W, ky aspirator ruan të njëjtën efikasitet si modelet e mëparshme, por me konsum më të ulët të energjisë, nivele të reduktuara të zhurmës dhe emetim të pluhurit.
Ai mbledh pluhur në një qese 2.0 l dhe gjithashtu ka një furçë të dyfishtë me performancë të lartë që do të bëjë çdo shtëpi të shkëlqejë.

Pastruesi me vakum VIVAX VC-702 ZEO është i pajisur me një filtër HEPA dhe është një partner ideal në pluhur dhe papastërti në familje.

Lloji i pajisjes Me çantë
Fuqia (W) 700
Fuqia e thithjes (Pa) >13 kPa
Vëllimi i tabakasë së pluhurit (L) 2,0
Gjatësia e kabllos së energjisë (m) 5
Filtri i hyrjes Spongi
Filtri i daljes HEPA
Lloji i tubit Plastika në 2 të bashkangjitura
Zhurma (Db) 79
Paisje Furça me vakum 2in1, furçë e ngushtë
Gjerësia (cm) 31,6
Lartësia (cm) 22,9
Thellësia (cm) 24,5
Gjerësia e paketës (cm) 45,5
Lartësia e paketës (cm) 32,5
Thellësia e paketimit (cm) 27,0
Pesha e pajisjes (kg) 2,6
Furnizimi me energji elektrike 220-240 V AC

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€