Kositëse me benzinë BECKER LP-LM59

: në stok

€159,90 €199,90

Ju kurseni: €40,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Kositëse me benzinë BECKER LP-LM59

Specifikat:

  • Brendi: BECKER
  • Motori: OHV, 99cc, 1.6KW
  • Kuvertë: PVC
  • Gjerësia e Prerjes 41cm
  • Lartësia e prerjes 25/40/55mm
  • Shporta 45L
  • Pesha 17.5kg

Garancion 6 muaj ( garancioni vlenë në motorr)

Vërejtje : vendosja e vajit dhe e benzines është e domosdoshme!

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€